Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Już pierwsze zajęcia odbywają się całkowicie w języku docelowym. Korzystamy z metody komunikacyjnej co przygotowuje uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

Kursy dla dzieci prowadzone są przez doświadczonych lektorów specjalizujących się w nauczaniu dzieci i młodzieży w atrakcyjny sposób rozbudzający ich wyobraźnie i pozwalający im na odkrywanie i zaspokajanie ciekawości świata. Grupy liczą maksymalnie siedmioro dzieci i podzielone są ze względu na poziom uczestników. 

zobacz ofertę

Kursy dla młodzieży mają atrakcyjną formułę, przez co zajęcia językowe są nie tylko pasjonujące ale również potrafią zachęcić nastolatków do nauki i kontaktu z językiem obcym. Dzięki mniejszej ilości osób w grupach, które liczą maksymalnie 7 osób nauka języka staje się efektywniejsza, a uczestnicy zajęć mają możliwość sprawniejszej komunikacji w języku obcym. Kursy dla młodzieży organizowane w naszej szkole mogą również przyjąć formę intensywnego przygotowania do egzaminu maturalnego z języka obcego, testu ósmoklasisty oraz egzaminów FCE i CAE.

zobacz ofertę

Osoby dorosłe z pewnością docenią program dopasowany do ich potrzeb i zainteresowań. Zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut. Grupy liczą maksymalnie siedem osób. 

 

Oferta kursu indywidualnego pozwala uczestnikom wybierać długość oraz częstotliwość zajęć dzięki czemu z łatwością pogodzą zajęcia językowe z intensywnym trybem życia oraz domowym budżetem. 

zobacz ofertę

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA zaprasza firmy i instytucje do współpracy z zakresie nauki języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego zarówno w formie grupowej jak i indywidualnej. Naszym celem jest podniesienie umiejętności pracowników Państwa firmy w posługiwaniu się językiem obcym. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować do możliwości czasowych naszych Klientów. Oferujemy osiągnięcie zamierzonych efektów dzięki zajęciom w grupach liczących maksymalnie do 7 osób jak również miłej atmosferze podczas spotkań, które prowadzone są jedynie w języku docelowym. Ponadto zajęcia w Państwa firmie mogą być zorganizowane w godzinach pracy lub poza czasem pracy w zależności od Państwa potrzeb.

zobacz ofertę
Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Wałbrzych - KONWERSA
tel. +48 74 843 2004, e-mail: biuro@konwersa.pl