Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Już pierwsze zajęcia odbywają się całkowicie w języku docelowym. Korzystamy z metody komunikacyjnej co przygotowuje uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA zaprasza firmy i instytucje do współpracy z zakresie nauki języka angielskiego i niemieckiego zarówno w formie grupowej jak i indywidualnej. Naszym celem jest podniesienie umiejętności pracowników Państwa firmy w posługiwaniu się językiem obcym. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dostosować do możliwości czasowych naszych Klientów. Oferujemy osiągnięcie zamierzonych efektów dzięki zajęciom w grupach liczących maksymalnie do 7 osób jak również miłej atmosferze podczas spotkań, które prowadzone są jedynie w języku docelowym. Ponadto zajęcia w Państwa firmie mogą być zorganizowane w godzinach pracy lub poza czasem pracy w zależności od Państwa potrzeb.

Oferta rabatów i gratisów dla firm i instytucji

 

Nasi uczniowie mogą złożyć za naszym pośrednictwem zamówienie na zakup podręczników.

 

Przyjęliśmy przyjazną Klientowi formułę rozliczania się miesięcznie, co nie stanowi jednorazowego obciążenia.

 


W naszej szkolnej bibliotece mogą Państwo wypożyczyć książki w języku angielskim, zarówno w wersjach uproszczonych (poziomy starter, elementary, pre-intermediate, intermediate), jak i w wersji oryginalnej. Mają Państwo wybór dzieł klasyki literatury, współczesnej prozy, fantastyki, biografii i hitów filmowych.

Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Wałbrzych - KONWERSA
tel. +48 74 843 2004, e-mail: biuro@konwersa.pl