Mapa strony Zapisz się do Konwersy
Strona główna Aktualności Kursy językowe Galeria zdjęć Kontakt

Kursy językowe dla każdego

Przyjazna szkoła językowa KONWERSA to małe grupy i szybkie postępy. Już pierwsze zajęcia odbywają się całkowicie w języku docelowym. Korzystamy z metody komunikacyjnej co przygotowuje uczestników do korzystania z języka w życiowych sytuacjach. W czasie zajęć nie ma miejsca na nudne objaśnienia gramatyczne wszystko podane jest w sposób jasny i przystępny. Skupiamy się na praktycznej stronie języka tak aby zdobyta wiedza mogła być wykorzystana w kontaktach bezpośrednich z obcokrajowcami. 

Kursy dla młodzieży mają atrakcyjną formułę, przez co zajęcia językowe są nie tylko pasjonujące ale również potrafią zachęcić nastolatków do nauki i kontaktu z językiem obcym. Dzięki mniejszej ilości osób w grupach, które liczą maksymalnie 7 osób nauka języka staje się efektywniejsza, a uczestnicy zajęć mają możliwość sprawniejszej komunikacji w języku obcym.
 
 
Kursy dla młodzieży organizowane w naszej szkole mogą również przyjąć formę intensywnego przygotowania do egzaminu maturalnego z języka obcego, testu ósmoklasisty oraz egzaminów FCE i CAE.
 

 

 

Miesięczny koszt zajęć to 300 PLN.

 

Koszt Zajęć indywidualnych to 90 PLN/60 minut.

Oferta rabatów i gratisów dla młodzieży

 

Rodzice zapisujący dwoje dzieci na nasze kursy grupowe otrzymują miesiąc nauki dla jednego dziecka za darmo.

 

Pierwsze zajęcia grupowe dla nowego ucznia są darmowe. 

 

Darmowa i niezobowiązująca ocena poziomu językowego w siedzibie naszej szkoły.


Copyright (c) 2016 Konwersa
Przyjazna Szkoła Językowa, angielski Wałbrzych - KONWERSA
tel. +48 74 843 2004, e-mail: biuro@konwersa.pl